Home Turizm Alexandra Stan’a Doğum Günü Partisi

Alexandra Stan’a Doğum Günü Partisi

319
0
blank

Müzik listelerinde en iyi çıkış yapan sanatçılar arasında yer alan Rumen Alexandra Stan, Kemer’in gözde mekanlarından bir olan İnferno diskoda hayranları ile buluşarak turistlere unutulmaz bir gece yaşattı. Kapıyı konser için erken saati açan kulübün önünde adeta izdiham yaşandı. 2 saate yakın sahnede kalan Alexandra Stan; İnferno işletmesi tarafından Hizmet ödülü şilti verildi. Konserin bitiminin ardından VIP Bara çıkan Stan’a burada da sürpriz bir doğum günü partisi düzenlendi. İnferno İşletme Sahibi Ali Nesarın ve Gürsel Aras Stan için hazırlanan Doğum günü pastasını birlikte keserek sanatçının bu mutlu gününe ortak oldular.

Doğum gününde, atılan havi fişekler, konfetiler isminin yazıldığı ateş çemberi karşısında şaşkına dönen ünlü şarkıcı duygulu anlar yaşadı.

Kemer’de her yıl binlerce turiste ev sahipliği yapan gece kulüpleri Dünyaca ünlü DJ’ler ve düzenleyecekleri çılgın partilerle bu yıl da adından söz ettirecek olan gece kulüpleri özellikle bu yıl çok daha fazla iddialı olduklarını şimdiden planlanan organizasyonlarla ortaya koydu. Dünyanın sayılı birkaç turizm kentinde rastlanabilen özelliklere sahip açık hava diskoları her yıl özellikle Rus gençlerinin vazgeçilmezleri arasına girdi.

Kulüp inferno’ bu sezon 4’ncü defa gelen Romanya’nın ünlü sanatçılarından Alexandra Stan için Kulüpte adeta izdiham yaşandı. Dansçı kızların dansları ise misafirlere unutulmaz bir gece yaşatırken sahne alan Stan yaklaşık sahnede 2 saat kalarak söylediği güzel şarkılarla konukları coşturdu.

Stan AHA Muhabirini yaptığı açıklamada; Bu gece benim için unutulmaz bir gece oldu. Bana yapılan bu muhteşem doğum günü için İşletme sahipleri Ali ve Gürsel beye binlerce teşekkürler. Türkiye benim ikinci vatanım, Kemer ikinci şehrim İnferno ise ikinci evim. Dedi.

Previous article“Kepez’in gönlünde yer edindik”
Next articleBelediyeden Satranç Turnuvası