Home Turizm Kemer’e Yaz Geldi

Kemer’e Yaz Geldi

355
0
blank

Hava sıcaklığının 30 derece ölçüldüğü Kemer’de Turistler Ayışığı koyu plajında güneşin ve denizin keyfini çıkardı. Her mevsim mavi ile yeşilin bir arada görüldüğü Kemer’de, sıcak havayı fırsat bilen vatandaşlar veTuristler denize girerken çocuklar ise sahilde kumlarla oynayarak eğlendi. Vatandaşlar ve turistler, Ayışığı koyu Sahili’ndeki kafeterya ve Şenezlok uzanarak güneşlendi.

Yabancı UyrukluAlmanya’dan misafir olarak gelen Samja ve İnan kardeşler ise Ayışığı parkının sevimli köpeği (Efes) ile doyasıya oyunlar oynayarak bu güzel havanın tadını çıkarırken Plajda güneşlenen Annesi Nermınave  turistlerde onları izlerken stres attılar.  Deniz suyunun 20 derece ölçüldüğü Kemer’de bazı turistler ise  güneşlenme yerine  ise yüzmeyi tercih etti.

Aksu Beach işletme sahibi Nezir Aksu; “ Turizm beklentimiz2013 sezonunda iyi olacak” dedi;2012 yılı beklediğimiz olmadı. Rusya ve Arap ülkelerinde yaşanan sıkıntılar nedeniyle. Temennimiz tüm esnaf arkadaşlarımınolduğu gibi geçtiğimiz yıl yaşadığımız sıkıntıların yaşanmaması. 2013 yılı dolu dolu geçeceğini inanıyorum. Tüm esnaf  arkadaşlarımıza  iyi bir sezon geçirmelerini diliyorum.” Dedi

Previous articleBaharın Ruhumuza Ziyareti
Next articleGÖRME, DUYMA, YAZMA