Home Turizm PROTEL, ANTALYA’DA OTEL YÖNETİCİLERİ İLE BULUŞTU

PROTEL, ANTALYA’DA OTEL YÖNETİCİLERİ İLE BULUŞTU

394
0
blank

Konuk ağırlama endüstrisininlideriş çözümleri sağlayıcısı PROTEL, düzenlediği roadshow kapsamında Antalya’da 45 otel yöneticisiyle buluştu. 14 Mart’ta Belek’te, 15 Mart’ta şehir merkezinde gerçekleşen toplantılarda PROTEL, otel yönetim sistemleri ve teknolojilerindeki son gelişmeleri turizm sektörü yöneticileriyle paylaştı. Toplantılar 4 – 5 Nisan’da İzmir’de gerçekleştirilecek buluşmaların ardından 11 Nisan’da İstanbul’da sona erecek.

PROTEL olarak 22 yıldır sektöre yeni ufuklar açma vizyonuyla çalıştıklarını belirten Protel Genel Müdürü Murat Sıcakkanlı; “Konuk ağırlama endüstrisine dünyanın tercih ettiği yazılım ve donanım çözümlerini, üzerine Türkiye’de geliştirdiğimiz katma değeri de ekleyip sunuyoruz. Sunduğumuz teknolojik ve sektörel gelişime açık ürünler ile işletmelerin yaşamı kolaylaştırıp verimliliğini artırırken, sektörün de standardını yükseltmek önceliklerimiz arasında. Bu doğrultuda hayata geçirdiğimiz roadshow aracılığıyla otel yöneticileriyle bir araya gelerek sektördeki gelişmeleri aktarıyor, geliştirilen yeni çözümlerin iş süreçlerine sağlayacağı faydaları anlatıyoruz” dedi.

Protel yetkilileri otel yöneticilerine, Fidelio Suite8 otel yönetim sisteminin en yeni özellikleriyle işletmelere sağlayacağı faydaları anlattı. Ek olarak; mobil yönetim ve raporlama uygulamaları, sosyal medya entegrasyonu, online pazarlama entegrasyonları ile, online satış kanallarının yönetimi, merkezi pazarlama yönetimi ve merkezi veri kullanımı ile etkin kampanya yönetimi hakkında da bilgiler verdi. 

Protel Hakkında:

1989 yılında kurulan Protel, konuk ağırlama sektörüne dünyanın tercih ettiği lider yazılım ve donanım çözümlerini sunmaktadır. Sunulan çözümler küresel çapta en çok tercih edilen, başarısı kanıtlanmış ve katma değeri en yüksek ürün ve servislerden oluşmaktadır.

Protel, otel yönetim çözümlerinden restoran yönetim sistemlerine, müşteri ilişkilerinden maliyet yönetimine kadar pek çok farklı alanda nitelikli çözümler sağlamakta ve müşterilerine uzman ekipleriyle 7 gün 24 saat kesintisiz destek vermektedir. Tüm ürünleri konuk ağırlama sektörünün ihtiyaçlarına en uygun şekilde yapılandıran Protel, 22 yıllık bilgi ve deneyimi ile ülkemizdeki işletme ve tesislerin gereksinim duyduğu uygulamaları bir araya getiren eksiksiz çözümler oluşturmaktadır.

Previous articleMEDYA Firmaları / Akdeniz Klas Gazete
Next articleAli Alpay Bilge MHP Antalya İl Başkanlığı İçin Adaylığını Resmen Açıkladı