Home Turizm Rus turistler sıcağa rağmen bocce oynuyor‏

Rus turistler sıcağa rağmen bocce oynuyor‏

313
0
blank

Türk turistler gölge yer ararken Rus Turistler ise hava sıcaklığının 40 derecenin üstünde olmasına rağmen tatillerini en iyi şekilde değerlendirmeye çalışıyorlar.
Kemer’in gözde koylarından biri olan Ayığışı koyu yerli ve yabancı turistlerin akınına uğruyor. Birçok Türk Turist Gölge bir yer arayıp sıcaktan korunmasına rağmen Rusya’dan ülkemize tatil için gelen turistler ise Güneşin kavurucu sıcağına aldırışblanketmeden kökeni orta Anadolu’ya dayandığı bilinen Bocce oynuyorlar.
Kemer Marina Özkaymak Otel animasyon ekibinin organize ettiği plaj animasyonun yararlı bir spor olduğuna değinen Animasyoncular;  Bocce hemen hemen animasyon ekibi olan bütün otellerde tatilin daha neşeli geçmesi için kumsalda oynatılan bir oyundur. Bocce oyununda aşırı ter dökerek form tutmak mümkün değildir ama yeni insanlarla tanışmanıza imkan sağlayacak bir sosyalleşme aktivitesi olarak değerlendirebilirsiniz. Tatil boyunca dinlenmekte olan kaslarınıza hareket getirecek mükemmel bir açık alan aktivitesidir. Her yaştan rakiple rahatlıkla oynanabilen bir spor olan bocce en eski spor dallarından biridir. Dediler

blank

Previous articleSünnet kayıtları temmuz sonuna kadar sürecek
Next articleManavgat SBS’de Ses Getirdi