Home Alanya Konaklı Gazi İlköğretim Okulu’ndan Yıl Sonu Etkinliği

Konaklı Gazi İlköğretim Okulu’ndan Yıl Sonu Etkinliği

395
0
blank

Gazi İlköğretim Okulu tarafından geleneksel hale getirilen etkinliğe ilgi çok büyüktü. Öğrenciler tarafından hazırlanan ve sunulan yıl sonu etkinliği bir dakikalık saygı duruşu ve İstiklal Marşımızın okunmasının ardından, okul müdürü Fevzi Erdoğan konuşmasıyla başladı.

Gazi İlköğretim Müdürü Fevzi Erdoğan Konaklı Belediye Başkanı Abdullah Sönmez’ e okullarına yapmış olduğu katkılarından dolayı bir teşekkür etti. Okul müdürü Fevzi Erdoğan geceye katılamayan Konaklı Belediye Başkanı Abdullah Sönmez’ e okullarına yapmış olduğu maddi ve manevi katkılarından dolayı teşekkür edip plaket verdiler.

Daha sonra öğrenciler tarafından okul korosunun birbirinden güzel seslendirdiği şarkıları dinlediler. Ardından şiirler, salsa dans gösterisi, müzikli skeç ve çeşitli gösteriler sunuldu. Öğrencilerin canlandırmış oldukları komedi dans üçlüsü ise en çok beğenilenler arasında ilk sırada yer aldı. Havai fişek gösterisi gece gelenler tarafından ilgiyle izlendi.

Öğrenci velilerinin büyük bir beğeniyle izledikleri gösterileri çok beğendiklerini ve emeği geçen herkese çok teşekkür ettiklerini söylediler.

Previous articleSİDE SAHİLLERİ BU YAZ DA MAVİ BAYRAKLI!
Next articleAkseki’de Uzay Gözlem Şenliği