Home Ekonomi Turkcell’den Türkiye’ye 230 milyon TL’lik Teşekkür

Turkcell’den Türkiye’ye 230 milyon TL’lik Teşekkür

389
0
blank

Programa 3 günde yarım milyondan fazla katılım oldu.

Türkiye’nin lider iletişim ve teknoloji şirketi Turkcell, bir yıldan uzun süredir Turkcell’i tercih eden bireysel müşterileriyle birlikteliklerini “Sarı Kutu Programı” ile kutluyor. Programa katılan faturalı ve Hazır Kart’lı tüm bireysel müşteriler Turkcell’de geçirdikleri her gün için 1 Puan kazanıyor. Turkcell ailesinin üyeleri, bu puanlarla programa özel hediye kataloğundan istedikleri hediyeleri seçebiliyorlar.

Sarı Kutu Programı’na katılmak için SARI KUTU yazıp 2222’ye göndermek, 05327572222’yi aramak ya da turkcell.com.tr adresinden başvuruda bulunmak gerekiyor. Programa katılan müşterilerin puanları hemen hatlarına yükleniyor ve hediye seçimine başlayabiliyorlar.

Turkcell’lilerin yoğun ilgi gösterdiği “Sarı Kutu Programı”na ilk 3 günde yarım milyonu aşkın katılım oldu.

Sayın: “Tıpkı Turkcell gibi Turkcell ailesini oluşturan müşterilerimiz de 18 yıldır iletişimde kaliteden ve Turkcell ayrıcalığından ödün vermedi.”

Turkcell Genel Müdür Yardımcısı Emre Sayın, Sarı Kutu Programı ile eski müşterilerine bir kez daha Turkcell ayrıcalığını yaşatarak bugüne dek gösterdikleri bağlılık için teşekkür etmek istediklerini vurguladı. Emre Sayın şunları söyledi:

“35,2 milyonluk Turkcell ailesi ile her geçen gün daha da güçlenen karşılıklı bir güven ilişkimiz var.  Biz iletişim teknolojilerinde çıtayı dünya standartlarının üzerine taşırken yıllardır bizimle birlikte bu yolu yürüyen müşterilerimize vefamızı göstermek istedik. Sarı Kutu Programı bizim için, bir yıl ve daha uzun süredir Turkcell’i tercih eden müşterilerimizle kurduğumuz güçlü bağları simgeliyor. Onların her biriyle geçirdiğimiz her gün çok değerli. Tıpkı Turkcell gibi Turkcell ailesi de 18 yıldır iletişimde kaliteden ve Turkcell ayrıcalığından ödün vermedi. Tüm müşterilerimize teşekkür ediyor ve onları Sarı Kutu’ya katılmaya davet ediyoruz. Bu program ile Turkcell’lilere değeri 230 milyon TL’yi aşan hediyelerle minnetimizi göstereceğiz. Üstelikmüşterilerimiz bundan sonra  bizimle birlikte geçirecekleri her gün için de puan kazanmaya  devam edecek ve her zaman Turkcell’li olmanın ayrıcalığını yaşayacaklar.”

Hediyeler “Sarı Kutu”da

2222’ye SARI KUTU yazıp gönderen ya da 05327572222’yi arayan1 yıl ve üzeri faturalı ya da Hazır Kart’lı bireysel Turkcell müşterileri, Turkcell’de geçirdikleri her gün için bir Puan kazanacak. Puanlar Turkcell’lilerin hatlarına toplu olarak yüklenecek ve biriken puanlarla www.turkcell.com.tr  adresindeki ve 05327572222’de yer alan “Sarı Kutu” adlı hediye kataloğundan hediye seçilebilecek.

Puanlarla alınabilen hediyeler oldukça çeşitli. Turkcell’liler, “konuşma”, “SMS/internet”, “servisler”, “alışveriş ve eğlence fırsatları” ve “cihazlar” gibi pek çok seçenek arasından özgürce tercihte bulunabilecek. Hediyeler arasında BP, IKEA, Koton, Migros, Burger King, Kahve Dünyası gibi pek çok markada  hediye çekleri yer alıyor. Turkcell’liler puanlarıyla dilerlerse bedava sinema bileti, havaalanı transferi, yurt içi uçak bileti gibi pek çok farklı fırsatı da yakalayabiliyorlar.

Turkcell Puanlar birikmeye devam edecek

Turkcell’in Sarı Kutu Programı, tek seferlik bir kampanya değil. Turkcell’liler, programa kayıt olduktan sonra Turkcell ile geçirmeye devam ettikleri her gün için Puan kazanmaya devam edecekler ve puanlar her ay toplu olarak hatlarına yüklenecek. Kullanılan ve kalan Puan bilgileri, PUAN yazıp 2222’ye göndererek, www.turkcell.com.tr ‘den ya da Turkcell faturalarından takip edilebilecek.

KUTU

“Teşekkürler Türkiye” reklamında en eski Turkcell’li oynuyor

Sarı Kutu Programı’nın reklam filminde, bundan 18 yıl önce Turkcell’e abone olan Turkcell’in ilk müşterisi olan 81 yaşındaki Arslan Ataman rol aldı. Ataman, “Turkcell benim için yalnızca iletişim kurmamı sağlayan bir firma değil, 18 yıldır hayatımı kolaylaştıran bir dost.  Şimdi tüm eski müşterileri için çok güzel bir ‘Sarı Kutu’ programı yapıyorlar. Ben de onlara ilk günden beri bana Turkcell’li olmanın ayrıcalığını hissettirdikleri için çok teşekkür ediyorum. Turkcell Ailesi’nin bir parçası olduğum için mutluyum.” dedi.    

Previous articleAy Kırıkları___________
Next articleAlper Tunga Bacanlı Yeni Baro Başkanı Oldu