Home KÜLTÜR-SANAT SİBEL CAN’DAN MANAVGAT’TA MUHTEŞEM PERFORMANS

SİBEL CAN’DAN MANAVGAT’TA MUHTEŞEM PERFORMANS

325
0
blank

17.Manavgat Barış Suyu Kültür, Sanat, Turizm ve Gençlik Festivali’nin son gününde sanatçı Baha, Anadolu Ateşi ve Sibel Can sahne aldı. Yaklaşık 20 bin kişinin doldurduğu Manavgat Stadyumu’nda ilk olarak sahneye duygusal şarkılarıyla bilinen pop müzik sanatçısı Baha çıktı. Trafik kazasında yaralanan sanatçı Bengü’ye “Geçmiş olsun” dileyen Baha, romantik şarkılarıyla dinleyenleri hüzünlendirdi. Konser sonrasında Manavgat Belediye Başkanı Şükrü Sözen, Baha’ya plaket ve çiçek takdim etti.

Yaklaşık 80 ülkede 3 binden fazla gösteriye çıkan Anadolu Ateşi üyesi bir grup, Baha’dan sonra sahne aldı. Doğu Anadolu, Ege, İstanbul ve Karadeniz dansları motiflerinden gösteriler sunan Anadolu Ateşi’nin davullarla yaptığı sunum ayakta alkışlandı.

Gecede son olarak ise sahneye fantezi müzik sanatçısı Sibel Can çıktı. Sahnede, sevenlerini gördüğünde “İnanılmaz bir kalabalık var. Burada olmaktan büyük mutluluk duyuyorum. Gazeteciler, beni değil kalabalığı çekin” dedi. Yaklaşık 2 saat sahnede kalan Sibel Can, hem performansı hem de şarkılarıyla Antalyalılara unutulmaz bir gece yaşattı.Manavgat Belediye Başkanı Şükrü Sözen, konser sonunda kızı İrem ile birlikte sahneye çıkarak Sibel Can’a plaket ve çiçek sundu.

Previous articleMHP Lideri Bahçeli Antalya Kemer’de
Next articleMAVİ BAYRAKLAR YİNE SİDE SAHİLLERİNDE DALGALANACAK!