Home SİYASET NEJAT TIĞLI ADAYLIKTAN ÇEKİLDİ

NEJAT TIĞLI ADAYLIKTAN ÇEKİLDİ

310
0
blank

Nejat Tığlı, Kadın Kolları Başkanı Gülsüm Senirli Ünal ve Gençlik Kolları Başkanı Fatih Kaplan’la birlikte yaptığı basın toplantısında 2 hafta sonra yapılacak olan kongrede ilçe başkanlığına aday olmayacağını söyledi.

Tığlı, partiyi kongreye mevcut yönetimin götüreceğini ifade etti. Partisinin, Antalya il yönetiminde görev alma teklifini düşünmediğini belirterek kabul etmediğini anlatan Tığlı, ilçe başkanlığı için 4 adayın bulunduğunu kaydetti.

İlçe başkanlığına, Mustafa Şahin, Ercan Mekteblioğlu, Mustafa Özden ve Fahri Şaşmaz’ın, aday olduğunu belirten Tığlı, Antalya il yönetimi ile birlikte yapacakları çalışma ile partilerini 2 hafta sonra yapılacak olan kongreye en iyi şekilde hazırlayacaklarını söyledi.

Tığlı, “2 hafta sonra yapılacak olan kongrede ilçe başkanlığına yeniden aday değilim. Kongre öncesi bazı basın yayın kuruluşlarında şahsımı karalamaya yönelik haberlerle partim ve değerli şahsiyetler yıpratılmaya çalışıldı. Konuyu parti merkezi ile görüşerek yeni dönemde ilçe başkanlığına aday olmayacağını belirttim. AK Parti teşkilatını kurduğumuz bu yana şahsıma ve partime desteklerine esirgemeyen tüm kişi ve kurumlara teşekkürü bir borç bilirim. ” diye konuştu.

Previous articleHem küçüklere hem büyüklere tiyatro
Next articleDr. Ali Yılmaz Gazeteciler Günü’nü Kutladı