Home Egitim İstanbul Üniversitesi International New Media Conference 2012

İstanbul Üniversitesi International New Media Conference 2012

632
0
International New Media Conference 2012

“International New Media Conference 2012”, yeni medya teknolojilerinin ortamlarını, söylevini, ideolojisini ve kullanımlarını eleştirel bir gözle irdelemek; yeni medyanın ortaya çıkış koşullarını, yeni kültürel formların ve medya üretimlerinin gelişimini analiz etmek; yeni medya üzerine yapılan disiplinlerarası ve disiplinler içi araştırmaları ortaya çıkarmak amacıyla düzenlenmektedir.
Fordham Üniversitesi İletişim ve Medya Çalışmaları Öğretim Üyesi Prof. Dr. Paul Levinson, “New New Media And The Resurgence of Direct Democracy” başlıklı konuşmasını konferansın temasına uygun olarak tele konferans yöntemiyle yapacak.

Konferansın açılış oturumunda İstanbul Bilgi Üniversitesi Öğretim Üyesi Prof. Dr. Haluk Şahin “Democratic Functions Of The New Media In A Politically Constrained Communication Environment” ve Prof. Dr. Aslı Tunç “Why Have We Loved Social Media That Much” başlıklı konuşmalarını gerçekleştirecekler.

Saat 14’te başlayacak konferansa dünyanın ve Türkiye’nin farklı üniversitelerinden 32 konuşmacı katılacak. İki gün sürecek konferansta yedi oturum olacak.

Previous articleGÜRKUT ACAR “LAİK ÜNİVERSİTE Mİ MEDRESETÜZEHRA MI”
Next articleEmir Hilmioğlu’nun Acısı Babasına Ulaştı

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here