Home SİYASET Enç “Akaydın çözülmesine engel oluyor”

Enç “Akaydın çözülmesine engel oluyor”

333
0
blank

2011 Genel seçimler öncesi gittiği yerleri tekrar ziyaret eden Ak Parti Antalya Milletvekili Gökçen Özdoğan Enç, Muratpaşa bölgesinde bulunan Lara Sizin Taksi Durağı, As Taksi Durağı, Berk Taksi Durağı, Güzelbağ Taksi Durağı, Güzel Semt Taksi Durağı, Lara Taksi Durağı, Çağlayan Taksi Durağı ve Barınaklar Taksi Durağı’nı ve esnafı ziyaret etti.

Ziyarette Kırcami sorunu ile ilgili sorularla karşılaşan Enç,

“Kırcami sorununun çözülememesinin en büyük nedeni Büyükşehir Belediyesi’dir. Kırcami’de imar sorunun 

çözülebilmesi için Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Akaydın’ın ‘İmar planımız; emsali şu, zayiatı bu’ demesi gerekir. Akaydın’ın Bakanlığa detaylı taslak planı göndermesi gerekiyor. Bu planı göndermediği için sorun çözülemiyor. ‘Kamu yararı kararı’ için Bakanlıkta bekliyor” diye konuştu.

“Sözünüzde durdunuz”

Milletvekili Enç’in ziyaretinden dolayı çok memnun olduklarını söyleyen taksici esnafı, “Siz seçimden öncede gelmiştiniz ve seçilirsem milletvekili olarak ziyaretinize tekrar geleceğim diye söz vermiştiniz. Şimdi sizi burada görünce çok şaşırdık. Çünkü önümüzde bir seçim yok ama siz buraya kadar gelip bizim sorunlarımızı dinlediniz. Bu nedenle size çok teşekkür ediyoruz” şeklinde konuştular.

“Taksi durakları yenilensin” 

Şu anda en önemli isteklerinden biri olan, taksi duraklarının yenilenmesini isteyen taksici esnafı, “Bizler de duraklarımızın yenilenmesini istiyoruz. Kepez bölgesinde Kepez Belediyesi durakları yeniledi. Ama biz hala eski duraklarda sıkıntı çekiyoruz. Bununla ilgili Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Akaydın’ın çalışma yapmasını istiyoruz. Bizler Kepez bölgesindeki duraklar gibi durak istiyoruz” dediler.

Ziyarete Ak Parti Antalya Milletvekili Gökçen Özdoğan Enç ile birlikte, İl Başkan Yardımcısı Mehmet Karasan, İl Kadın Kolları Başkan Yardımcısı Gülgün Gököz, Muratpaşa İlçe yönetiminden Ali Şekerci, Adnan Saraç ve Mücahit Turgut, Muratpaşa İlçe Kadın Kolları Başkanı Ayşe Barçın ve yönetiminden Ruhsar Kayacan, Hasibe Doğan, Muratpaşa Gençlik Kolları yönetiminden Turhan Şekerci ve Muratpaşa Mahalle temsilcisi Sami Acar katıldı.

Previous articleCHP İl Yönetimi ATSO’yu ziyaret etti
Next articleSide Face Dergisinden Muhteşem Gece